Menüü

SPAA JA SAUNAKESKUS

Meil on 9 erinevat basseini ja 7 sauna

Braavo hotelli juurde kuulub Reval-Sport spaa ja veekeskus. Tegevusi leidub igas vanuses ning soovidega külastajatele. Peamiselt on veekeskus jagatud kaheks osaks: sport ja lõõgastus.

Spordiosa juurde kuulub 4 erineva suurusega basseini, kus saab tegeleda erinevate veetreeningutega alates 4. elukuust.
-Kaherajalises 25-meetri pikkuses basseinis on võimalik iseseisvalt ujuda, osaleda erinevates rühmatreeningutes või laste- ja täiskasvanute ujumiskursustel.
-Libero väikelaste basseinis toimuvad ujumistreeningud beebidele ja väikelastele ning võimaldavad lapsevanemal veeta turvaliselt ja mõnusalt kvaliteetaega koos oma pisikesega. Basseini veetemperatuur on 32 kraadi ja vee sügavuseks 1.1 – 1.20 m.
-Lastebasseinis saavad lapsed segamatult mürada erinevate veemänguasjadega ning tunda rõõmu vees liikumisest. Basseins olevad purskkaevud pakuvad lisa rõõmu ning mängulisust.
-Sportbasseinis toimuvad ujumiskursused lastele vanuses 4-11 eluaastat. Kogenud treenerite käe all õpib Sinu laps selgeks ujumise põhitõed. Treeningute väliselt on bassein avatud iseseisvaks harjutamiseks.

Saunamõnusid saab nautida:

-Leilisaunas
-Aurusaunas
-Soolasaunas
-Puuküttega saunas
-Jaapani saunas
-Sanaariumis
-Infrapunasaunas

Sauna lahtiolekuaegu küsi administratsioonist!

Lõõgastumisosa pakub naudinguid ning spaamõnusid nii sees kui väljas. Siseruumis ootab Sind: suunava veevooluga bassein, sisemullivannid ning -bassein, erinevad vesimassaaži seadmed, kosed, külmavee bassein ja veebaar. Lisaks kuulub spaa osa juurde ka 7 erinevat sauna: Infrapuna saun, leilisaun, puuküttega saun (töötab graafiku alusel), sanaarium, Jaapani saun, soolasaun ja aurusaun. Välitingimustes ootab Sind aastaringselt töötav mullivann ning välibassein ja suveperioodil on sisehoovis avatud ka päikeseline terrass.

Lõõgastumiseks leiad:

-Vastuvoolu joa
-Veealused jugamassaažid
-Massaažitoolid
-kuuma- ja külmavee basseinid

Spaa ja veekeskuse kasutamine on Braavo hotelli külastajatele tasuta iga päev ajavahemikul 06:00 – 22:00.

Soolasaun